تبلیغات
بروز - یک عالمه کنسرت داغ!

بین مطالب وب سایت جستجو کنید

هدف ما بروز کردن اطلاعات شماست

     
امیر حسین مصباح
04:08 ب.ظ
چهارشنبه 16 مرداد 1392
معمولا هر سال از ماه خرداد اجراهای زنده موسیقی بیشتر می شود و در تابستان به اوج خود می رسد. اما امسال به دلیل تقارن با ایام انتخابات و ماه مبارک رمضان تا کنون شاهد اجراهای زنده زیادی نبودیم. اما از آخرین روز ماه رمضان به بعد نیمه دوم رقابت کنسرت های تابستان 92 در تمامی سبک ها آغاز می شود. در این گزارش  جزئیات این کنسرت ها مورد بررسی قرار گرفته است:


*امپراطور در کنسرت ماه عسل!
خواننده تیتراژ پایانی «ماه عسل 92» این روزها مشغول تمرین برای برگزاری هرچه بهتر کنسرت خود در روزهای 15 و 16 مرداد است. سرانجام پس از کش و قوس های فراوان نخستین کنسرت «مهدی یراحی» در حالی برگزار می شود که وی علاوه بر اجرای قطعات آلبوم «منو رها کن» و تیتراژهای خاطره انگیزش یک رونمایی از جدیدترین آلبوم خود به نام «امپراطور» نیز خواهد داشت. کنسرت در ساعت 22 برگزار می شود می شود و قیمت بلیت آن 25 الی 80 هزار تومان می باشد. رهبری ارکستر اجرای مهدی یراحی بر عهده «امیر علیزاده» می باشد و از جمله نوازنده های کنسرت می توان به «رضا تاجبخش» ، «احسان نی زن» ، «امید حاجیلی» و «آرین قیطاسی» اشاره کرد.

*بازگشت به جاده رویاها
چندی پیش «سیروان خسروی» قطعه « به همین زودی» را منتشر کرد. این خواننده بهار امسال تور کنسرت های خود را برگزار کرد و اکنون پس از یک وقفه حدودا سه ماهه روز اول شهریور در برج میلاد تهران به روی استیج می رود. این برنامه در دو سانس برگزار خواهد شد و قیمت بلیت های آن 30 الی 90 هزار تومان است. گفته می شود این برنامه یک روز دیگر نیز تمدید خواهد شد.

*اکسیژن با طعم احساس!
نام «اکسیژن» همه را به یاد جدول مندلیف و فرمول های علمی می اندازد اما «بابک جهانبخش» این نام جالب را برای جدیدترین آلبوم خود برگزیده است. خواننده آلبوم« من و بارون» روزهای پنجم و ششم شهریور کنسرت متفاوتی را با اجرای قطعاتی از آلبوم «اکسیژن» و به رهبری «رضا تاجبخش» در برج میلاد برگزار خواهد کرد. قیمت بلیت ها در چهار سانس این کنسرت 30 الی 100 هزار تومان است.

*ایرانگردی آقای عاشقانه ها «احسان خواجه امیری»
در روزهای 18 و 19 مردادماه در سالن شهید آوینی بندرعباس کنسرت خود را برگزار می کند. وی همچنین طی روزهای 21 و 22 مرداد در سالن بادی سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی به دیدار مردم این شهر می رود. وی تا پایان تابستان علاوه بر اجرا در چند شهر دیگر احتمالا در تهران هم به روی استیج می رود.

*کنسرت حریق خزان «علیرضا قربانی»
پس از مدت ها روز 31 مرداد در برج میلاد تهران به روی صحنه می رود. در این کنسرت شنونده آثاری از «افشین یداللهی» ، «فریدون مشیری» و مرحوم «همایون خرم» و... خواهیم بود و یک ارکستر 20 نفره علیرضا قربانی را همراهی خواهند کرد. قربانی که این روزها در کنار «مهیار علیزاده» مراحل ضبط جدیدترین آلبوم خود را پیگیری می کند قرار است مهرماه در تالار وحدت کنسرت دیگری را برگزار کند.

*یکی هست
«مرتضی پاشایی» در سال 91 بسیار پرکار بود. او در فصل پاییز اول آلبوم خود به نام «یکی هست» را به گوش مخاطبان رساند. پس از اجرا در چند شهر سرانجام نخستین کنسرت رسمی اش در تهران را برگزار کرد. روز 29 مرداد و در دو سانس این خواننده تازه ترین کنسرت خود را در برج میلاد تهران برگزار خواهد کرد. همچنین قیمت بلیت های این برنامه 30 الی 90 هزار تومان می باشد.

*آرامش تابستانی
در میان تیتراژهای امسال تلویزیون نام «بهنام صفوی» با تیتراژ برنامه «جشن رمضان» به نام «سوال» نیز دیده می شود. خواننده آلبوم «آرامش» روز دوازدهم شهریور و با سرپرستی «مهدی فردی» کنسرت خود را در برج میلاد برگزار می کند. بلیت فروشی این کنسرت هنوز آغاز نشده است و احتمالا تا پایان تابستان بهنام صفوی به چند شهر دیگر ایران نیز برای اجرای برنامه سفر خواهد کرد.

*مدارا و چند سورپرایز
از اسفند سال گذشته تا همین چند روز قبل «شهرام شکوهی» به تناوب در میان خواننده های خبرساز قرار داشت چرا که کنسرتهای او در تهران با استقبال بسیار خوبی همراه شد. چندی قبل اعلام شد که او به دلیل بیماری قلبی در بیمارستان بستری است اما مدتی بعد با وجود کسالت و خطرناک بودن هیجان زیاد در شهرهای رشت و اهواز برنامه های خود را اجرا کرد. حالا و همزمان با طی شدن مراحل پایانی انتشار آلبوم جدید شهرام شکوهی کنسرت متفاوت وی در روزهای بیستم و بیست و یکم مرداد ماه در برج میلاد تهران و با اجرای قطعات جدید برگزار خواهد شد. برنامه فوق به همت شرکت «آوای هنر» و در چهار سانس به روی صحنه می رود و رهبری ارکستر بر عهده «گرشا رضایی» است. قیمت بلیت های برنامه از 25 الی 90 هزار تومان می باشد. گفتگوی سایت «موسیقی ما» با «شهرام شکوهی» درباره این کنسرت و آلبوم جدید به زودی منتشر می شود.

*روایت متفاوت قلب یخی
دومین آلبوم «مازیار فلاحی» با نام «لعنت به من» در حال اخذ مجوزهای نهایی انتشار است و طی چند روز آینده راه بازار را پیش می گیرد. مازیار فلاحی که تا چند روز پیش از ماه مبارک رمضان تور کنسرت های خود را پیگیری می کرد در حال حاضر خود را برای یک برنامه متفاوت در روزهای 14 و 15 و 16 شهریور در برج میلاد آماده می کند. در شش سانس این برنامه که قیمت بلیت های آن 30 الی 90 هزار تومان است قطعاتی از آلبوم «لعنت به من» نیز اجرا می شود.

*گروه «سون» در کرمان
فروردین ماه سال جاری پس از حل مشکلات مربوط به ممنوع الکاری گروه «سون» اعضای بی حاشیه این گروه با جدیت مراحل پایانی انتشار آلبوم خود را پیگیری کردند و همزمان در قالب اجراهای زنده در سراسر ایران با دوستداران خود دیدار کردند. این بار قرار است گروه سون عاشقانه های خود را به شهر کرمان ببرد و روز 23 مرداد ماه را مهمان مردم این شهر باشد. این کنسرت به همت شرکت «آوای آرشه کرمان» و در دو سانس برگزار می شود.

*پیش از آلبوم جدید
جدیدترین آلبوم «فریدون آسرایی» با نظارت «بهروز صفاریان» در حال ضبط است و کنسرت های ویژه فریدون در اصل پس از انتشار این آلبوم آغاز می شود. همانطور که او چندی پیش اعلام کرده بود بالاخره برنامه ریزی هایش برای اجرای زنده در تهران به ثمر نشسته و قرار است پس از ماهها روز بیست و پنجم مرداد در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران به روی استیج برود. این برنامه در ساعت 21:30 آغاز می شود و قیمت بلیت های آن از 30 الی 100 هزار تومان می باشد.

*مرور خاطرات مبهم
آلبوم جدید «رضا یزدانی» تا کنون حدود هفتاد درصد مراحل تولید را طی کرده است و احتمالا تا پاییز امسال راه بازار را در پیش خواهد گرفت. خواننده آلبوم «خاطرات مبهم» از مدتی قبل تمرینات خود را برای یک اجرای ویژه در تهران آماده کرده است. رضا یزدانی روز 22 مرداد و در برج میلاد برنامه ویژه ای را اجرا خواهد کرد. قیمت بلیت های کنسرت مذکور 30 الی 90 هزار تومان می باشد. پس از این برنامه که دو سانس خواهد داشت او به سایر شهرستانها سفر می کند و تا کنون اجراهای این خواننده در شهرهای «آمل» ، «بندرعباس» ، «شیراز» و «رشت» قطعی شده است و سپس در آبان ماه سال جاری چهار سانس در تهران برنامه برگزار می کند.

*دیدار با آقای بنفش
گروه موسیقی جوان «پالت» سال گذشته با انتشار آلبوم «آقای بنفش» و اجرای زنده در هفته موسیقی تلفیقی تهران خبرساز شد و انتظارات از آنها به شدت بالا رفت. سرانجام گروه پالت روزهای 23 ، 25 ، 30 و 31 مرداد و مجموعه فرهنگی برج آزادی را برای اجرای زنده انتخاب کرد. کنسرت گروه پالت در هشت سانس برگزار می شود و آنها قطعاتی نظیر «مثلث» ، «آفتاب» ، «قاصدک» و «یادگار دوست» و... را برای مخاطبان خود آماده کرده اند.

*بازگشت به ایران
طی تقریبا سه ماه گذشته تنها خبرهایی که از «حمید عسگری» می شنیدیم مربوط به اجراهای زنده این خواننده در کشور آمریکا بود. او همزمان با اجرای برنامه در سالن های مطرح این کشور کار ساخت چهارمین آلبوم خود را هم پیگیری کرد. خالق سه گانه «کما» مدتی است که به ایران بازگشته و روز اول شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه می رود. در دو سانس کنسرت حمید عسگری او قطعات جدیدی را نیز اجرا می کند و باید در شهریور ماه منتظر آلبوم جدید وی باشیم. قیمت بلیت های برنامه از 30 الی 90 هزار تومان می باشد. گفتگوی سایت «موسیقی ما» با این خواننده به زودی منتشر می شود.

*آوای مهربانی
گروه «آوای مهربانی» که تیرماه امسال با حضور چهره هایی نظیر «پدرام درخشانی» ، «دولتمند خلف» از تاجیکستان و «مهرداد هویدا» به روی صحنه رفت در روز 25 مرداد در تالار وحدت برنامه جدیدی را اجرا می کند. این کنسرت به رهبری «سهیلا پورگرامی» و راس ساعت 21 آغاز می شود.

*وصل یار
گروه «وصل یار» که در سبک موسیقی تلفیقی فعالیت دارد با شعار «به سپاس طبیعت پاک هستی» طی روزهای 18 تا 21 مرداد در تالار وحدت به اجرای برنامه می پردازد. کنسرت این گروه به سرپرستی «ابراهیم اثباتی» و خوانندگی «وحید تاج» در تالار وحدت برگزار می شود.

*آراز
«رحیم شهریاری» در ماه های گذشته در کشور آمریکا کنسرت های متعددی را برگزار کرد. خواننده و سرپرست گروه «آراز» برای کنسرت در تهران و تبریز با اجرای چهار قطعه از آلبوم جدید این گروه برنامه ریزی کرده است. سالن پتروشیمی تبریز در تاریخ 23 مرداد و سالن میلاد نمایشگاه بین المللی در تاریخ 14 شهریور میزبان گروه آراز خواهد بود. *گروه کر فیلارمونیک گروه کر فیلارمونیک ایران کنسرت خود را در ساعت 20:30 روزهای 18 تا 20 مرداد در تالار وحدت برگزار می کند. در این برنامه گروه کر 60 نفره علاوه بر اجرای قطعات فولکوریک و کلاسیک نظیر «می خوام برم کوه» ، «سرکش» و «صبا به یارم» و ... از آلبوم «سایه کمر» نیز رونمایی می کند.

*آنسامبل اپرای تهران
«آنسامبل اپرای تهران» به سرپرستی «هادی قضات» در ساعت 21 روزهای 27 و 30 و 31 مرداد در تالار وحدت اجرای برنامه خواهد داشت. این گروه در آغاز فعالیت خود اپرای کمدی «جیانی اسکیچی» اثر «جیاکومو بوچینی» را اجرا کرد.

*ارکستر مجلسی تهران
ارکستر مجلسی تهران در برج میلاد تهران و با خوانندگی «سالار عقیلی» کنسرت برگزار می کند. آهنگساز کنسرت «حمید متبسم» و رهبری اجرا بر عهده «بردیا کیارس» می باشد. قیمت بلیت های چهار سانس این برنامه 30 الی 90 هزار تومان می باشد.

*دلت با منه
در ماه رمضان امسال که بین خواننده ها رقابت سختی در جریان بود «محمد علیزاده» هم سه تیتراژ برای سه شبکه مختلف آماده کرده بود و حضور پررنگ او نظرات مثبت و منفی زیادی را به دنبال داشت. خواننده آلبوم «دلت با منه» روز شنبه نهم شهریور در برج میلاد تهران برنامه زنده زنده خواهد داشت. این کنسرت در دو سانس و قیمت بلیت های آن 30 الی 90 هزار تومان می باشد.

*هم آوایان
«هم آوایان» عنوان گروه موسیقی است که از سال 1368 و به همت «حسین علیزاده» تشکیل شد و  شیوه تازه‌ای در خواندن آوازهای جمعی ایرانی ابداع کرده است. طی روزهای یازدهم و دوازدهم مهر ماه سال جاری و در ساعت های 18:30 و 21:30 حسین علیزاده و گروه هم آوایان در برج میلاد تهران میزبان دوستداران خود خواهند بود. از جمله اعضای این گروه می توان به «پژمان حدادی» ، «علی بوستان» ، «سینا جهان آبادی» و «رادمان توکلی» و... اشاره کرد. همچنین در این کنسرت آواز «محمد معتمدی» ، «پوریا اخواص» ، «راحله برزگری» و «صبا حسینی» شنیده خواهد شد. قیمت بلیت های این برنامه از 30 الی 90 هزار تومان می باشد.

*همچنان در انتظار آلبوم!
حدودا یک سال و نیم از رسمی شدن فعالیت های «علی عبدالمالکی» در بازار موسیقی تهران می گذرد و با وجود چندین سانس اجرای برنامه هنوز خبری از انتشار نخستین آلبوم رسمی این خواننده نیست. «علی عبدالمالکی» روز ششم شهریور در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی و طی دو سانس کنسرت تابستانی خود را برگزار می کند و هنوز بلیت فروشی این برنامه آغز نشده است.


منبع: 
اختصاصی موسیقی ما


:: مرتبط با: اخبار , موسیقی ,

Top Blog
وبلاگ برتر در تاپ بلاگر


می توانید دیدگاه خود را بنویسید
What causes pain in the Achilles tendon? سه شنبه 28 شهریور 1396 03:06 ق.ظ
Thanks for another informative web site.
The place else may just I am getting that kind of info written in such a perfect means?

I have a challenge that I am just now operating on, and I have been on the glance out for
such information.
How do you get rid of Achilles tendonitis? دوشنبه 16 مرداد 1396 11:04 ق.ظ
bookmarked!!, I love your site!
Why do they call it the Achilles heel? شنبه 14 مرداد 1396 09:30 ب.ظ
Wow, fantastic blog layout! How long have you been blogging for?

you make blogging look easy. The overall look of your website is great, let alone the content!
https://gayeibric.wordpress.com/ شنبه 31 تیر 1396 01:09 ب.ظ
Have you ever thought about creating an ebook or guest authoring on other blogs?
I have a blog based upon on the same topics you discuss and would love to have you share some stories/information. I know
my readers would appreciate your work. If you're even remotely interested, feel free to send me an e-mail.
Foot Problems شنبه 10 تیر 1396 01:12 ب.ظ
These are actually fantastic ideas in regarding blogging.
You have touched some fastidious points here. Any way keep up wrinting.
joleenstelzer.wordpress.com سه شنبه 2 خرداد 1396 04:53 ب.ظ
Hi, this weekend is good designed for me, since this time i am
reading this wonderful informative post here at my house.
Del سه شنبه 26 اردیبهشت 1396 01:47 ق.ظ
Hi! This is my first visit to your blog! We are a team of volunteers and starting a new initiative in a community in the
same niche. Your blog provided us useful information to work on. You have done a wonderful job!
http://allegedcoward806.exteen.com پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:05 ق.ظ
What a material of un-ambiguity and preserveness of precious experience concerning unexpected feelings.
BHW پنجشنبه 31 فروردین 1396 09:51 ق.ظ
Hi there, I wish for to subscribe for this webpage to take most recent
updates, so where can i do it please help.
BHW سه شنبه 29 فروردین 1396 10:30 ق.ظ
Excellent post. I was checking continuously this
blog and I'm impressed! Very helpful information specifically the final phase :) I care for such information much.

I was seeking this certain info for a very long time. Thanks and
good luck.
BHW چهارشنبه 23 فروردین 1396 03:37 ب.ظ
It's very easy to find out any matter on web as compared to
books, as I found this piece of writing at this web site.
manicure دوشنبه 21 فروردین 1396 09:39 ب.ظ
Hmm it looks like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it
up what I wrote and say, I'm thoroughly enjoying your
blog. I as well am an aspiring blog blogger but I'm still new to the whole thing.
Do you have any suggestions for newbie blog writers? I'd genuinely appreciate it.
manicure یکشنبه 20 فروردین 1396 02:40 ب.ظ
Magnificent website. Plenty of useful information here.
I'm sending it to a few friends ans also sharing in delicious.

And of course, thanks to your effort!
BHW جمعه 18 فروردین 1396 11:07 ق.ظ
Keep on writing, great job!
manicure چهارشنبه 16 فروردین 1396 08:15 ق.ظ
Thankfulness to my father who stated to me concerning this website,
this weblog is truly remarkable.
manicure شنبه 12 فروردین 1396 05:24 ق.ظ
Appreciate the recommendation. Let me try it out.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
این وبلاگ در مهرماه1391 برای درس مطالعات اجتماعی ایجاد شده است
وسعی خواهیم کرد درطول سال تحصیلی شمارا با مقالات اجتماعی _ دانستنیها
_ مطالب علمی _ برترینهای کلاس ونمونه سوالات درسی آشنا کنیم
باتشکر
امیر حسین مصباح
ایمیل : mesbah_a@ymail.com

مدیر وب سایت : امیر حسین مصباح
تمام حقوق این وب سایت متعلق به بروز می باشد   |   طراحی قالب : تم دیزاینر